ANA SAYFA
Türkçe     İngilizce

YATIRIMCI İLİŞKİLERİ

 
HALKA ARZ TESVİKLERİ
Yükselen Oranlı Geri Alım Garantisi

Bilici Yatırım halka arzına katılan Bireysel Yatırımcılar, halka arzdan aldıkları hisseleri elde tutarak 4 ay beklerse, söz konusu hisselerin en az %30’unu halka arz fiyatından geri satma hakkına sahip olacak. Geri satma hakkı %100’e kadar* yükselebilecek. “Geri Alım Garantisi” uygulamasında baz alınacak hisse adedi, halka arzdan alınan hisslerin İMKB’de işlem görmeye başlamasından sonraki 120 gün içinde herhangi bir günde ulaştığı asgari gün sonu bakiye olacak.

Likidite Sağlayıcı İşlemler

Hisseler işlem görmeye başladıktan sonra 1 yıl süreyle uygulanacaktır. Deniz Yatırım tarafından gerçekleştirilecek işlemler için 2 milyon TL’lik fon tahsis edilmiştir.

 

 

 

Sosyal Sorumluluk

Bilici Yatırım olarak, kurumsal sosyal sorumluluk, şirketlerin toplum üzerinde olumlu bir etki bırakmak için iş süreçlerini nasıl yönettiği ile ilgilidir. İş süreçlerini şeffaflık, adalet, hesap verebilirlik ve sorumluluk ilkeleri doğrultusunda yürüten Bilici Yatırım, kamu yararı gözeten, tüketici odaklı bir yaklaşımla çalışır. Esas olan, ekonomik değerin her sosyal paydaş için adil koşullar altında oluşturulmasıdır.